Про компанію

Компания Бакіто пропонує широкий вибір обладнання для хлібопекарських та кондитерських підприємств, підприємств громадського харчування. Ми зможемо здійснити поставку надійного обладнання в оптимальні терміни, ввести його в експлуатацію та забезпечити сервісне обслуговування. Фахівці ТОВ «Бакіто» завжди знайдуть оптимальні рішення, проведуть правильний розрахунок і підбір необхідного обладнання. Рентабельність і висока якість - основні показники компаній-партнерів ТОВ «Бакіто». Співпраця з фірмами, бренди котрих зазнали світової слави, дає можливість  запропонувати Вам надійне обладнання від самих маленьких лабораторних цехів до індустріальних робочих ліній.

Висока європейська якість має свою ціну, однак вона може бути нижче, ніж Ви думаєте.⁠

Наші партнери:
- компанія MIWE (Німеччина) -всесвітньо відомий виробник печей, вистійних шаф, шокерів. Завдяки своїй гнучкості і економічності печі MIWE можна зустріти як в супермаркетах, так і на підприємствах з багатотонним добовим виробництвом. Конвекційні, ротаційні, подові, тунельні, газові або електричні печі MIWE вже давно стали ідеалом серед печей для кожного пекаря. Найвища німецька якість і велика економічність зробили обладнання Miwe номером один у світі.
- компанія DIOSNA (Німеччина), яка більше 125 років займається створенням і виробництвом тістомісильного обладнання різної модифікації і потужності. Завдяки високій функціональності і простій експлуатації DIOSNA отримала високу оцінку професіоналів хлібопечення в усьому світі. DIOSNA асоціюється з надійністю і високою якістю замісу. Модельний ряд включає тістоміси місткістю від 12 до 400 кг за один заміс.
- компанія RONDO (Швейцарія) - провідний виробник Тісторозкаточних машин і ліній для виробництва дрібноштучних хлібобулочних і кондитерських виробів. Модульна система обладнання від RONDO, дозволить вам на одній лінії виробляти широкий спектр випічки, а переналагодження лінії з одного виду продукції на інший дуже проста і не забере у Вас багато часу.
- компанія SVEBA-DAHLEN AB - шведський виробник, відомий у всьому світі завдяки своїм тістоформуючим машинам і «Хлібним лініям». Простота в обслуговуванні і гнучкість машин роблять їх надзвичайно пристосованими до ваших умов виробництва хлібобулочних виробів.
- компанія KOENIG (Австрія) - виробник ліній для дрібноштучних виробів - булочок, кайзерок, рогаликів з різними штампами, різної продуктивності.
- компанія BAKON (Голландія) - виробник обладнання для кондитерської промисловості. Машини для нанесення желе, помадки, шоколаду та жовтка, а також дозувальні і ультразвукові ріжучі машини для індустріальних і дрібних виробництв кондитерської промисловості це BAKON. Словом- все, що Вам потрібно, щоб створити свій кулінарний шедевр.
- компанія UBE (США) виробник ліній для різання і упаковки хліба. За допомогою цих ліній ви зможете якісно і швидко порізати, красиво упакувати хліб, батон або булочки. Продовжіть своїй випічці свіжість і надайте товарного вигляду.
- компанія HOBART (Німеччина) - виробник мийного обладнання, що відповідає всім встановленим гігієнічним нормам. Компанія сфокусувала свої зусилля на таких важливих нарямках: економія, гігієна, ефективність та екологія . Так, миюча машина від німецької компанії Hobart економить 50% води, 30% енергії і 80% миючих засобів в порівнянні з традиційними технологіями. З цими машинами Ви забудете про брудну тару, і інший інвентар, а економічна вигода стане для Вас очевидним.

Устаткування для виробництва хліба в його якісному виконанні - запорука виробництва смачного хліба.
Вибір обладнання для виробництва хлібобулочних виробів за участю фахівців фірми «Бакіто» дозволить скоротити час на експерименти.
Завдяки використанню новітніх технологій, якості і надійності обладнання, що пропонується, наші клієнти йдуть в ногу з часом, одержуючи високі прибутки від реалізації продукції.