Про компанію

ТОВ «БАКІТО» – компанія з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи на ринку хлібопекарського та кондитерського обладнання в Україні та за її межами.

Наші партнери - лідери серед Європейських компаній з виробництва обладнання для хлібопекарської та кондитерської промисловості:

miwe.jpgLogo_with_Claim_CMYK_Screen_4611.jpgDoughExperts-LINXIS-RGB_300dpi.pngsveba_normal.jpg
LOGO-Bakon_Linxis.gifJufeba Logo-Rzentr 2582x1443.jpg^D9EBC553B1FBFE895850E2B8D66CFCD745888CF5ACE7D5A6E3^pimgpsh_mobile_save_distr.jpg17268094_1254721284565769_3750178345501851648_a.jpg
Zigra.pngat logo.jpgKoenig-logo.jpgkwik lok logo.jpg
Logo Jac.jpghobart 1.jpgUbe logo.jpgCOMIZ logo 1.png
Logo_Gorreri2016_HR.jpglogo_padovani.pngGSP.jpg

Компанія Бакіто  надає весь комплекс послуг від технологічного проекту виробництва, підбору оптимального комплекту обладнання до запуску виробництва та готового продукту.

Ми професійно укомплектуємо хлібопекарське чи кондитерське виробництво - від маленької пекарні, окремих машин, до повністю автоматизованого промислового виробництва.

Ми допомагаємо нашим клієнтам розробляти оригінальні промислові проекти з найвищою можливою якістю для виробів!

Для досягнення найкращих результатів ми пропонуємо хлібопекарську сировину.

Команда технологів допоможе налагодити виробництво та запровадити новинки.

Logo_solo_Gross.pngerocas logo.jpg2424_100x229_ru.gif

Сервісний відділ Бакіто забезпечить гарантійне, післягарантійне обслуговування та ремонт обладнання, навчання персоналу.

В епоху, коли вимоги випереджають пропозиції, а практичний досвід цінується понад усе – виробникам, як ніколи, важливо використовувати сучасні підходи до навчання, шляхом візуалізації технологічних процесів та безперервної практики.
Прагнучи дотримуватись саме таких принципів, ми створили сучасний демонстраційно - навчальний центр з новітнім обладнанням.

BAKITO baking center « Зустрічаємо Експертів» - під цим девізом ми з радістю зустрінемо гостей в нашому центрі. Вас чекають повністю укомплектована виробнича пекарня та конференц зал для проведення семінарів.

У нашій демонстраційно - навчальній пекарні - спеціалісти, технологи, пекарі, кондитери мають змогу сформувати цілісне уявлення від початку до кінця технологічного процесу, наочно спостерігати та освоювати сучасні технології та обладнання.

Ви можете експериментувати зі смаками на стадії тістоприготування: ферментатори для приготування заквасок, установки для опар, тістоміси до Ваших послуг. Формуйте та шукайте свою ідеальну форму з допомогою сучасного тісто-формувального обладнання.
Миттєве заморожування тістових заготовок та випечених виробів, технологія з уповільненого вистоювання, швидкого охолодження, переривання вистоювання на установках, що створюють кліматичні умови у будь-якій послідовності та в будь-який час, зберігання виробів - все це Ви зможете випробувати у нашому центрі.
Відмінні результати випічки, простота управління і надійність конвекційних, ротаційних чи подових хлібопекарських печей допоможуть втіленню Ваших ідей.

зображення_viber_2021-06-14.jpg
Ми раді завжди вітати Вас у нашому центрі живої випічки. Досвід навчання у нашій демонстраційній пекарні буде цінним для спеціалістів, що постійно розвиваються та шукають нові рішення.
ЧЕКАЄМО ВАС!