УКР
Сучасний демонстраційно-навчальний центр з новітнім обладнанням
_______________________

BAKITO baking center « Зустрічаємо Експертів» - під цим девізом ми з радістю зустрінемо гостей в нашому центрі. Вас чекають повністю укомплектована виробнича пекарня та конференц зал для проведення семінарів.
ТОВ «БАКІТО» – компанія з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи на ринку хлібопекарського та кондитерського обладнання в Україні та за її межами.

Наші партнери - лідери серед Європейських компаній з виробництва обладнання для хлібопекарської та кондитерської промисловості:

Для досягнення найкращих результатів ми пропонуємо хлібопекарську сировину. Команда технологів допоможе налагодити виробництво та запровадити новинки.
Ми професійно укомплектуємо хлібопекарське чи кондитерське виробництво - від маленької пекарні, окремих машин, до повністю автоматизованого промислового виробництва.
Ми допомагаємо нашим клієнтам розробляти оригінальні промислові проекти з найвищою можливою якістю для виробів!
Компанія Бакіто надає весь комплекс послуг від технологічного проекту виробництва, підбору оптимального комплекту обладнання до запуску виробництва та готового продукту.
Команда технологів допоможе налагодити виробництво та запровадити новинки. Та буде супроводжувати на всіх етапах.
Сервісний відділ Бакіто забезпечить гарантійне, післягарантійне обслуговування та ремонт обладнання, навчання персоналу.
Сучасний демонстраційно - навчальний центр з новітнім обладнанням
В епоху, коли вимоги випереджають пропозиції, а практичний досвід цінується понад усе – виробникам, як ніколи, важливо використовувати сучасні підходи до навчання, шляхом візуалізації технологічних процесів та безперервної практики.Прагнучи дотримуватись саме таких принципів, ми створили сучасний демонстраційно - навчальний центр з новітнім обладнанням.