УКР / РУС
ПРОЕКТУВАННЯ
01
Проектування
Компанія «Бакіто» надає широкий спектр послуг в галузі виробництва хлібобулочних виробів, зокрема займається технологічним проектуванням. Підбір рішень та відповідних концепцій об’єкту для найефективнішої реалізації проекту та функціонування виробництва в майбутньому.
Проектування здійснюється з врахуванням вимог, щодо раціонального використання приміщення та застосування засобів механізації і автоматизації процесів, стандартів управління якістю та безпечністю харчових продуктів (ISO/HACCP), правил і норм охорони праці та ТБ, ергономіки робочих місць.
Індивідуальні рішення, якісне планування, увага до деталей – запорука успіху Вашого бізнесу.

02
Підбір та поставка обладнання
Ми професійно укомплектуємо хлібопекарське чи кондитерське виробництво - від маленької пекарні, окремих машин, до повністю автоматизованого промислового виробництва
Допомагаємо нашим клієнтам розробляти оригінальні проекти з найвищою можливою якістю для виробів! Пропонуємо обладнання повного циклу для виробництва: від подачі і прийому сировини до упаковки.
03
Пусконаладка
Пуско - налагоджувальні роботи здійснюють висококваліфіковані фахівці, включно з навчанням персоналу та відпрацюванням технологічних параметрів.
04
технічна ТА технологічна підтримка
Сервісний відділ та команда технологів завжди на звʼязку!
05
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Після передачі обладнання в експлуатацію ми здійснюємо сервісне обслуговування та постачаємо запчастини протягом всього терміну служби.